QUESTION/ANSWER

Питання / Відповідь

 • Як АвтозакладкА отримує координати і яка можлива похибка при отриманні координат?

  Пристрій отримує координати за допомогою двох незалежних радіомодулів - GPS і GSM. Радіомодуль GSМ використовується для передачі даних на сервер, а також для визначення координат по технології LBS в разі неможливості визначення координат по системі GPS.

  При определении координат по системе GPS погрешность составляет от 5 до 50 метров, по технологи LBS от 5 до 1000 метров.

 • Який період роботи Автозакладки без заміни батареї?

  В автономному режимі АвтозакладкА може працювати до трьох років. Робота батарейки розрахована на 1000 виходів на зв'язок. В "штатному" режимі пристрій буде працювати до 3 років при одному виході на зв'язок на добу, і відповідно при 4 виходах на зв'язок пристрій буде працювати до 9 місяців.

 • Як проводиться заміна батареї?

  Для заміни батареї Вам необхідно звернутися до служби підтримки Автозакладки (контакти знаходяться на сайті або в додатку), відправити пристрій за вказаною адресою і протягом двох днів Вам замінять батарею і повернуть пристрій. Вартість заміни батареї - 300 грн.

 • Чи треба купувати окрему сім карту для пристрою? Який щомісячний платіж мобільному оператору?

  У пристрої вже встановлена спеціальна термо Сім-карта і перепрошита під пристрій АвтозаклакдА. Сплачувати оператору нічого не потрібно, все входить у вартість абонентської плати.

 • При активації режиму тривоги пристрій виходить на зв'язок відразу? І чи можна дізнатися місце розташування автомобіля в бажаний час за запитом?

  Наш пристрій розроблено для пошуку авто в разі викрадення, тому при пошуку АвтозаклакдА повинна перебувати в автомобілі. У зв'язку з цим, пристрій постійно знаходиться в сплячому режимі, що зводить до мінімуму можливість його знаходження зловмисниками. Тому режим «Тривога» активується тільки при наступному плановому виході пристрою на зв'язок. Дізнатися місце розташування автомобіля в бажаний час немає можливості, так як пристрій більшу частину часу перебуває в сплячому режимі і не випромінює сигналів для його розпізнавання. Якщо АвтозаклакдА в якийсь момент часу не вийшла на зв'язок, вона вийде при наступному запланованому часу і покаже своє місце розташування.

 • Чи можна особисто налаштувати бажаний час виходів на зв'язок?

  Так, налаштувати бажаний час виходів на зв'язок можна в додатку «АвтозакладкА», і в особистому кабінеті на сайті.

 • Як поводиться АвтозакладкА в зимовий час?

  Технічні параметри роботи літієвої батареї в Автозакладці дозволяють їй працювати при температурі до -20 градусів Цельсія без значної втрати ємності. Тобто навіть взимку час роботи Автозакладки суттєво не зміниться.

 • Куди рекомендується встановлювати Автозакладку?

  З метою безпеки, ми не рекомендуємо місця для встановлення Автозаклакди. Якщо Вам складно знайти місце для встановлення пристрою, ми радимо звернутися в довірене СТО.

 • Куди не рекомендується встановлювати Автозакладку?
  • Не рекомендується встановлювати Автозакладку поруч з частинами авто, які можуть нагріватися до температури понад 70 ° (наприклад двигун);
  • Не рекомендується встановлювати в легкодоступні місця: бардачок, під сидіння, підлокітник, ховати в м'які іграшки, аптечку, інструменти та інші об'єкти, що переносяться.
  • Не рекомендується встановлювати в передній і задній бампери, в колеса, в дзеркала заднього виду, перед подушками безпеки.
  • Не рекомендується ховати в місце, де велика кількість електричних з'єднань, блоків, вузлів.
  • Не рекомендується встановлювати Автозаклакду в повністю герметичний металевий корпус (бокс).
 • Що буде якщо прострочити абонентську плату?

  У Ваш профіль обов'язково прийде повідомлення про те, що закінчується абонплата, і Ви зможете вчасно сплатити. У разі ж несплати, пристрій перестане надсилати Вам координати його місцезнаходження і буде заблоковано. Для того щоб пристрій знову запрацював і надсилав Вам координати, необхідно сплатити штраф (в розмірі 2-х місячної абонплати за Вашим режимом) і обов'язково сплатити абонплату на місяць вперед.

 • Чи надаються послуги Автомат в роумінгу? Чи залежить від цього плата за сервіс?

  Так, послуги в роумінгу надаються. Для замовлення, необхідно звернутись до нашої служби підтримки. Послуга сплачується окремо.

© 2017 Avtozakladka. All rights reserved